تصفیه 6مرحله آب خانگی ویتک(vetec)

تخفیف
تصفیه 6مرحله آب خانگی ویتک(vetec)
  • ریال4,300,000 ریال5,800,000
  • موجودی:10
  • تولید کننده: SPECK
  • کد محصول: شش مرحله ای


برچسب ها: تصفیه آب, تصفیه آب شش مرحله, تصفیه آب 6 مرحله ای,


تصفیه 6مرحله آب خانگی ویتک(vetec) به روش اسمز معکوس تصفیه آب را انجام می دهد.
یکی از روش های نوین جداسازی می باشد که در آن املاح تا ابعاد ۰٫۰۰۱ میکرون توسط فیلتر ممبرین و با فشاری که پمپ ایجاد می کند ,حذف می شوند.
با صفاککالا بمانید
این روش قادر به جداسازی مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلایندههای میکروبیولوژیکی از قبیل اندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها می باشد .
روش عملکرد اجزاء مختلف دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای ویتک ,
پروسه پیش فیلتراسیون شامل سه مرحله بوده که جهت آماده سازی آب به واحد اصلی دستگاه (ممبرین) و حذف مواد مضر بویژه کلر که باعث کاهش کارایی و طول عمر ممبران می شود
ضروری می باشد .
۱- فیلتر الیافی این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ۱۰۰ % خالص فشرده ۵ میکرون با پوسته شفاف جهت حذف گل و لای ، شن و ماسه و سایر آلودگی های معلق , می باشد .
فیلتر های مورد استفاده در دستگاه های شش مرحله از نوع مرغوب بوده که تفاوت آن با فیلتر های نا مرغوب چینی در کیفیت مواد اولیه و نحوه ساخت , بارز می باشد .
ساختار گرادیان فیلتر های این دستگاه به گونه ایست که ذرات درشت تر در قسمت های بیرونی فیلتر و ذرات ریز تر در قسمت های داخلی فیلتر به دام می افتند , به عبارت دیگر تراکم فیلتر از سطح بیرونی به سطح داخلی افزایش می یابد . این گرادیان دانسیته باعث استفاده بهینه از ظرفیت فیلتراسیون می شود . فیلتر های دستگاه تصفیه آب VETEC دارای استاندارد های NSF و FDA می باشد. پوسته شفاف این مرحله زمان تعویض این فیلتر را به سادگی نشان می دهد. ۲- فیلتر کربن پودری کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر ، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها ,رنگ ، طعم و بوی آب , می باشد .

۳- فیلتر کربن بلاک کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب , می باشد .
ساختار خلل و فرج این فیلتر برای حذف بالاترین میزان کلر و مواد سمی در نظر گرفته شده است .

این فیلتر شامل دو لایه از جنس پلی پروپیلن جهت پیش تصفیه می باشد . فیلتر های کربنی مراحل ۲ و ۳ از جنس پوسته نارگیل  بوده که دارای استاندارد غذایی می باشند در حالیکه کربن بکار رفته در فیلتر های نا مرغوب از زغال سنگ تهیه می شود که برای سلامتی مضر می باشد .


پوسته های مورد استفاده در مراحل ۱ و ۲ و ۳ از جنس پلی کربنات بوده که بهداشتی , ضد خش و مات شدن و مقاوم در برابر ترک خوردن می باشند . ضمن اینکه دو اورینگه بودن آن ها موجب عدم نشت آب می شود , در حالیکه پوسته های بی کیفیت برای سلامتی مضر می باشند و تک اورینگه بودن آن ها سبب نشت آب می شود .
۴- ممبران اسمز معکوس عملکرد غشای ممبران جهت حذف املاح مضر تا ابعاد ۰٫۰۰۱ میکروناز جمله مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلایندههای میکروبیولوژیکی از قبیلاندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه , آرسنیک , سرب , روی و… می باشد . ممبران های با کیفیت بالا دارای استاندارد های NSF , ANSI بوده و املاح و مواد مضر را تا ۹۸ % حذف می کند .
۵- فیلتر کربن خطی کربن این فیلتر از جنس پوسته نارگیل جهت بهبود طعم ، بو و مزه آب, می باشد . از آنجا که آب پس از ذخیره در مخزن از این فیلتر عبور می کند , چنانچه آب به مدت طولانی در مخزن مانده و طعم و بوی آن تغییر پیدا کرده باشد با عبور از فیلتر مرحله پنجم تغییرات صورت گرفته بهبود می یابد . ۶- فیلتر بیو سرامیک مواد معدنی زرد جهت تنظیم pH و بهبود طعم و مزه آب . زمان تعویض فیلتر های دستگاه آب تصفیه کن VETEC فیلتر های مراحل ۱ تا ۳ بسته به کیفیت آب ورودی , در طول ۴ تا ۶ ماه باید تعویض گردد . ممبرین , چنانچه فیلتر های پیش تصفیه به موقع تعویض شوند , معمولا هر ۲ سال باید تعویض گردد . فیلتر های مراحل ۵ و ۶ هر یکسال باید تعویض شوند .نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب